معرفي :
آژانس مسافرتی پـارمیـدا با داشتن ده ها کارگزار و نمایندگی از سیستم های معتبر بین المللی در زمینه رزرو انواع هتل ها در تمامی مقاصد جهان و ایران، آمادگی ارائه فوری این نوع خدمات را دارد. با استفاده از این امکانات که آژانس پـارمیـدا نمایندگی مستقیم تمامی آنها را دارد، مسافران پس از اعلام نیاز ها و تایید هتل های خود به صورت لحظه ای و با کمترین معطلی تایید نهایی و واچر هتل خود را دریافت می نمایند.
با داشتن بیش از 3 کانتر تخصصی ارائه خدمات هتل، مسافران می توانند انتظار دریافت خدمات سریع و دقیق از ما را داشته باشند. تمامی این کانتر ها به صورت علمی آموزش های لازم جهت مشاوره و ارائه بهترین گزینه های اقامتی با توجه به نیاز مشتریان را دارند.
خدمات تخصصی مقصد های بازرگانی امارات و ترکیه و چین :
با توجه به درخواست های فراوان و مستمر مشتریان بازرگان و تجار آژانس پـارمیـدا مبنی بر دریافت خدمات اختصاصی در زمینه سفر های کاری و هفتگی یا ماهیانه خود به کشور های اطراف، آژانس پـارمیـدا کانتری مستقل جهت ارائه خدمات رزرواسیون خدمات در این دو مقصد را ایجاد نموده است. مسافران با نیاز های کاری با سپردن تاریخ و محل های مورد نظر خود در مقصد با خیالی آسوده سفر های کاری مستمر خود را به بسپارند و مسافرانی که به قصد استراحت و یا تفریح خانوادگی به این کشور ها سفر می کنند می توانند برنامه ریزی این نوع سفر های خود را به این کانتر تخصصی ما بسپارند.
خدمات آنلاین و لحظه ای :
با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس پـارمیـدا نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات رزرو هتل و اقامتی، آژانس پـارمیـدا توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای هتل های بین المللی با امکان رزرو 100،000 هتل در بیش از 10،000 مقصد را اجرا نماید تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور واچر نهایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد تا به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، بتوانید برای رزرو هتل در تمامی مقاصد دنیا در راحتی منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مسافرتي پـارميـدا محفوظ مي باشد.