معرفي :
آژانس مسافرتی پـارمیـدا بیش از 3 سال است که به صورت تخصصی مجری مستقیم برگزاری انواع تور های گروهی فرهنگی، سیاحتی و گردشگری است. آژانس سایناگشت هر ساله بیش از دهها تور گوناگون برگزار می کند و سالانه هزاران مسافر را به مقاصد گردشگری جهان اعظام کرده است. تور های آژانس پـارمیـدا در پنج قاره چهان برگزار شده است و در هر کدام از این مقاصد آژانس پـارمیـدا تنها با بهترین کارگزار ها و هتل های همکاری می نماید.
در این سالها مسافران پـارمیـدا به اقصی نقاط جهان سفر کرده اند. از شهر های مدرن، تاریخی و دیدنی اروپایی تا سرزمین های شرق دور و پارک جنگلی های انبوه آفریقا، ما مفتخر بوده ایم مسافرانی داشته باشیم که هر ساله در خدمت آنها باشیم. مسافران عزیز ما نیز در این سالها و در کنار پـارمیـدا با عجایب جهان همچون آبشار شگفت انگیز ایگواسو، کوهستان های پر رمز و راز نپال و خلیج عجیب هالونگ، از نزدیک آشنا شده اند.
زمان برگزاری تور ها :
آژانس هوایی پـارمیـدا بطور معمول هر ساله در سه فصل اغلب تور های خود را برگزار می نماید :
  • نوروز : تور های سال نو آژانس پـارمیـدا معمولا از 27 یا 28 اسفند شروع می شوند و آخرین تور های نوروزی در روز های 7-8 فروردین حرکت می کنند. در این فصل تور های آژانس پـارمیـدا با برگزاری تور های اروپایی، آسیایی از جمله ترکیه و تایلند و چین، ژاپن، سنگاپور و مالزی، تور های استرالیا، نیو زلند، آفریقای جنوبی و برزیل، مسافران را پنج قاره جهان می برد. شروع ثبت نام تور های نوروزی پـارمیـدا از اواسط آذر ماه آغاز می شود که تور های اروپایی و استرالیا به دلیل مراحل دریافت ویزا، زمان ثبت نام محدود تری نسبت به سایر مقاصد دارند و پیشنهاد می شود مسافران عزیز تا اواخر بهمن ماه اقدام به ثبت نام نمایند.
  • تابستان : آژانس هوایی پـارمیـدا برای 3 ماه تابستان بیش از 80 تور متنوع برگزار می نماید که این تور ها شامل انواع تور های اروپایی، تور های برزیل، آفریقا و استرالیا و ترکیه و مالزی و تایلند می باشد. زمان شروع این تور ها از اوایل تیر ماه می باشد و آخرین تور های این فصل در اواخر شهریور ماه اعظام می شوند. این فصل ایده آل برای تماشای شهر های زیبای اروپایی و آسیایی می باشد و با برگزاری بیش از 50 تور اروپایی و متناسب با انواع سلیقه ها در خدمت مسافران هستیم. زمان ثبت نام تور های تابستان پـارمیـدا از اوایل اردیبهشت آغاز می شود.
  • پاییز - زمستان - ویژه ژانویه ( سال نو میلادی ) : به مناسبت ماه ژانویه و برگزاری مراسم های دیدنی سال نو میلادی، آژانس پـارمیـدا هر ساله علاوه بر برگزاری برخی تور های فصلی پاییز و زمستانی اروپایی، برخی تور های ویژه ژانویه نیز برگزار می نماید. زمان شروع این تور های این فصل از اوایل آبان ماه آغاز و تا دی ماه ادامه می یابد.
انواع تور ها :
آژانس پـارمیـدا سه طبقه یندی گوناگون برای برگزاری تور های خود دارد :
  • تور های Grand Luxury : بالا ترین درجه تور های پـارمیـدا، از این دسته هستند. این نوع نور ها از هر نظر دارای بهترین خدمات، امکانات پنج ستاره و خدمات گردگشگری دلوکس می باشد. این نوع تور ها به دلیل استفاده از بهترین و لوکس ترین هتل های 5 ستاره شهر ها و خدمات منحصر به فرد، از نظر هزینه سفر بالا تر هستند اما کسانی که به دنبال خدمات و امکانات با بهترین کیفیت هستند، این طبقه بندی مناسب آنهاست.
  • تور های Luxury : این طبقه یندی در تور های پـارمیـدا به منظور استفاده از امکانات و خدمات درجه یک و پنج ستاره ( مگر در مواردی خاص ) است. در این نوع تور ها از هتل های پنج ستاره خوب و دلوکس در مقاصد استفاده می شود و همچنین خطوط هوایی این نوع تور های اغلب از ایرلاین های برتر دنیا است.
  • تور های Superior : این نوع تور ها مناسب همه سلیقه ها می باشد و در برنامه ریزی این تور ها کوشش می شود که علاوه بر انتخاب هتل های خوب ( 5 ستاره و در برخی موارد 4 ستاره تاپ ) با بهترین موقعیت ها و خدمات مناسب، هزینه این گونه تور ها متعادل بماند.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي آژانس مسافرتي پـارميـدا محفوظ مي باشد.